Banese me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: lum 14 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pr, Dardania BL-9
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa dydhomëshe, (50m², kati i parë), lagjja Dardania, Prishtinë. Banesa është tërësisht e rinovuar dhe e mobiluar, me nxehje qendrore.E përshtatshme edhe për zyrë apo ordinancë. Infotel: 049/110-903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim