Banese me qira ne Emshir_ 2+1

Jepet me qera nga: Ilir Sot 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banese me qira ne Emshir afer Stacionit te Autobuseve
te Prishtina Stars, banesa eshte moderne, komplet e mobiluar, ndertesa ka dy lifta funksional, 84m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 400euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim