Banese me qira ne Emshire

Jepet me qera nga: fera 05 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira 85 m2 ne katin e pare e pershtatshme per zyrr apo ordinance si dhe familjar apo studenta banrsa gjendet te rrethi banesat e arapve nr. kon. 044 393 892, 049 797559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim