Banese me qira ne Mat 1

Jepet me qera nga: Driton 30 Sht 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qira ne Mat 1, te rrethi, afer Viva Fresh. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, sic shihet ne foto, dhe leshohet per here te pare. Posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, korridor, banjo dhe ballkon. Poashtu banesat kane edhe parking. Leshohet per nje cift te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim