Banese me qira ne Mati 1

Jepet me qera nga: flatra Sot 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Mati 1, te Chelsea Point, banesa eshte e mobiluar ne teresi, kati i pare, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- kordior
Qmimi 220 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim