Banese me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Qefsere Haxhiislami 20 Gsh 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer gjimnazit Sami Frasher
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira 2 dhomshe afer gjimazit Sami Frasher.Kati pare,numrat kontaktues 044/223-459 dhe 044/283-237.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim