Banese me qira ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Limes 04 22 Gsh 12:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit, 50 m2, kati V, e mobiljuar plotesisht, me nxemje qendrore me rryme, kondicioner, pozita jug-lindje. Autobuset te cilart qarkullojne jane 7A dhe 6. Banesa eshte e pershtatshme per 2 persona eventualisht per nje familje me nje femije te vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim