Banese me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Salih 29 Nën 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Perballë laboratorit Elita
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa ka ngrohje qendrore dhe ka edhe nje termo. Ka tri dhoma, sallon me trepezari, kuzhine, dhome gjumi, dhome femijeve, 2 korridor, banjo dhe toalet te vecante dhe 3 ballkona. Banesa ofron nje ndjenje te ngrohte banimi, andaj preferohen familjar. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim