Banese me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Mustaf 19 Pri 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira banesa gjindet te fakulteti iliria banesa ka tri dhoma banjo kuzhine koridore komplet e mobiuar ne gjendje te shkelqyshme
qmimi 250 euro
info 044242410 dhe 044620734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim