Banese me qira ne Qender per zyre

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 06 Gsh 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender per zyre,me siperfaqe prej 70m2 dhe gjindet ne katin e I.Banesa ka 3 njesi dhe eshte shume e pershtatshme per zyre,avokature, noter etj.Banesa ka edhe alarmin.Çmimi:500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim