Banese me qira ne Tokbashqe

Jepet me qera nga: Edmond 13 Dhj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: kati 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te udhekryqi per Velani , perballe qerdhes.
Banesat jane ndertim i vjeter dhe jane shume te ngrohta.
Banesa ka dhomen e dites ( shume e madhe ) dhe kuzhinen gjithashtu , banjo&toalet.
044 176 047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim