Banese me qira ne Ulpiana

Jepet me qera nga: Nexhi Dje 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne Ulpiana C4, prapa AAK-s.
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar dhe ndodhet afer me Telekomin e Kosoves dhe tregun e Ulpianes.
Ka 1 dhome gjumi dhe sallonin.
Qmimi sipas marrveshjes.
Per info thirrni ne telin: 049700249 ose
ne Viber: +38344750006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim