Banese me qira ne Ulpiane, Pr. -afer konvikteve

Jepet me qera nga: Arber Kasa 04 Sht 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana, Soliteri 3, Prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa e mobiluar ne lagjen Ulpiana, Sol.3 ne Prishtine. Banesa eshte e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim. Banesa perbehet nga salloni-kuzhina, nje pjese shtese per ngrenie, nje dhome e fjetjes, banjo, ballkon,korridor dhe ka ashensor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim