Banese me qira ne Ulpiane YU programi

Jepet me qera nga: Arsim 10 Mar 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banese nje dhomeshe me qira ne katin e katert(4) ne ulpiane te banesat e YU programit. Banesa eshte afer qendres se Prishtines, ka ashensor, nxemje qendrore nga qyteti, e mobiluar kurse ka ndaras dhomen e gjumit nga dhoma e dites dhe kuzhina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim