Banese me qira ne Ulpiane,mbrapa AAK

Jepet me qera nga: banesa 09 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
leshohe me qira banesa ne Ulpiane mbrapa AAK kati 3
Eshte e mobiluar dhe ka
Dhom dite,kuzhine,banjo,shpajz.
qmimi me marrveshje
tel 044501545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim