Banese me qira ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Egzon 02 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 18 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj garsonjere me qira ne Ulpiane per dy persona. Banesa eshte ne katin e pare. Posedon frigorifer, shporet dhe rrobalarese.

tel: 049/233179 ose 045/108208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim