Banese me qira ne breg diellit te banesat e bardha

Jepet me qera nga: Blerimi 06 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qira sallon dhe kuzhine ndaras 160€ ne breg diellit te banesat e bardha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim