Banese me qira ne dardani, pa shpenzime

Jepet me qera nga: Besnik Ejupi 17 Gsh 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Idriz Gjilani 13-904
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen dardania, banesa posedon dy dhoma gjumi dhe nje sallon. Me cmim perfshihet shpenzimet e rrymes, ujit, berllogut, internetit dhe ngrohjes gjate dimrit. Per me shume me kontaktoni ne 44 899 243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim