Banese me qira ne dragodan

Jepet me qera nga: shpejtim 11 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: banesa ka nje sallon me kuzhin dhe nje dhom xhumi
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne lagjen dragodan kati dyt mbi lokale banese e re 65 m2 ka dhom xhumi , kuzhin me sallon , ballkon ,banjo
pa mobilje veq me kuzhin cmimin e ka 200 euro ndersa me mobilje 350 euro
ju mund te kontaktoni ne 044130833 njeashtu edhe ne viber po te njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim