Banese me qira ne emshir

Jepet me qera nga: Mentor 17 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne emshir, te kulla e pare e arabve. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Perfshin dy dhoma te fjetjes, dy ballkona, nje sallon, nje kuzhine, nje wc. Gjendet ne katin e trete. Eshte e gatshme per banim deri ne 6 persona. Ju ftojme te na kontaktoni ne 044717748.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim