Banese me qira ne kurriz, pa shpenzime

Jepet me qera nga: Besnik Ejupi 05 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Idriz Gjilani 13-904
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen dardania, ne kurriz. Banesa posedon dy dhoma gjumi dhe nje sallon bashke me kuzhine. Me cmim perfshihen shpenzimet e ujit, internetit, berllogut, rrymes eletrike. Ky cmim eshte vetem gjate ketij muaji, ndersa prej shtatorit e ka cmimin 300 euro. Per me shume me kontaktoni ne 44 899 243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim