Banese me qira ne lagjen LAKRISHTE

Jepet me qera nga: Range Rover 29 Shk 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Lakrishte, ( ndertesat e hinta (T'shipnise)

Banesa ka 94 m2 me kete renditje

Sallon me kuzhine,

dy dhoma gjumi
dy banjo
nje shpajz
nje terrace

banesa ndodhet ne katin e 4, posedon ashensor dhe mxemje qendrore dhe eshte e mobiluar komplete

cmimi eshte 300 euro

Info: 049 222 303

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim