Banese me qira ne lagjen Mati 1

Jepet me qera nga: Edona 15 Tet 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ndue Perlleshi - Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojme banesen me qira. Gjindet ne Mat 1 afer spitalit Turk IVF. Banesa i ka 75 metra katorere. Posedon sallon, kuzhine, nje dhome te gjumit, nje banjo, nje depo dhe nje ballkon. Banesa eshte plotesisht e re, e pabanuar me pare dhe komplet e mobiluar. Banesa posedon sistem te avancuar te nxemjes te instaluar ne toke dhe mure si dhe sistem te centalizuar te thithjes se pluhurit (sistem amerikan).

Objekti posedon sigurim 24 ore, kamera si dhe uje 24 ore. Garazha poashtu eshte ne dispozicion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim