Banese me qira ne lagjen Mati 1

Jepet me qera nga: Afrim 19 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira.Banesa gjindet ne lagjen Mati 1,eshte ne katin e 7,eshte ndertim i ri,komplet e mobiluar me mobile te reja dhe ka kete renditje: 1 Sallon + Kuzhine,1 dhome gjumi,1 banjo,koridor,teras.
info: 044/725-494
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim