Banese me qira ne qender,e mobiluar

Jepet me qera nga: banesa 10 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne qender perball restoran Fjala,kati2
Banesa eshte e renovuar komplet dhe e mobiluar.Te gjitha te reja.
ka, sallon,dhome fjetje,kuzhine,banjo,ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim