Banese me qira ne qender ne Prishtine per zyre

Jepet me qera nga: Jeton 14 Jan 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender, Rruga Fehmi, kati 3
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira per zyre banesa ne qender te Prishtines. Banesa gjindet ne qender, ne fillim te kafeve te vogla,anash qendres per regjistrimin e automjeteve me pamje nga rruga kryesore,kati i lll. Banesa ka kuzhinen me trepezari dy dhoma dhe banjo. Qmimi i qiras eshte 250 euro, informatat ne tel. 044 163594.Banesa ka mundesi te zgjerimit edhe per 100 m2. Mobilimi behet sipas deshires se shfrytzuesitNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim