Banese me qira ne qender,perball Rest. Fjala

Jepet me qera nga: banesa 20 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne qender perball restoran Fjala,kati3.
Banesa eshte e renovuar dhe mobiluar,te gjitha te reja.
ka:Sallon,Dhome fjetje,kuzhine,banjo,ballkon.
Qmimi me marrveshje
tel:044-501545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim