Banese me qira ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Enver 04 Gsh 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shaban Polluzha
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen, e cila gjndet mbrapa teatrit (after TEB bankes), rruga Shaban Polluzha . Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile te reja dhe gjindet ne katin e 1-re. Banesa ka sallon, kuzhine me trapezari, banjo, nje dhome gjumi, koridor dhe terrase. Banesa eshte ndertuar qe nje vit dhe ka ngrohje qendrore me rryme. Po ashtu kemi edhe parking/garazh ne podrum e cila mund te merret me qira me banese ose ndamas Uje dhe rryme ka 24 ore. Cmimi baneses është 300 euro, ndersa me garazh 350 euro per muaj. Ne linkun e meposhtem mund te klikoni per te pare vendndodhjen e baneses ne google maps https://goo.gl/maps/ISb8C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim