Banese me qira ne qender te qytetit

Jepet me qera nga: xhavit 26 Tet 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga UQK-es afer res,. Derada
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne qender te qytetit.
Banesa qjindet ne rrugen e UQK-es, ne katin e pare afer rest. Derada. Banesa eshte e mobilume me destinim per zyre. Te interesuarit munde te lajmrohen ne tel. mob. +377 372 760 dhe +386 49 372 760 ne gjdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim