Banese me qira ne shesh qender Prishtine

Jepet me qera nga: genc 25 Dhj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines, kati i trete me nxemje qendrore, klimatizim.

Perbehet prej kuzhines (shporeti, frigoriferi, klima); korridorit, dhomes se ndare me TV kabllovik; WC-se me lavatriqe, dhe nje ballkon e vogel me pamje nga rruga Rexhep Luci. Ideale per dy persona, ose me nje femije.

Vend i qete dhe afer te gjitha institucioneve (s'ka nevoje te perdoret vetura).
qmimi 240 euro ne muaj.
Mund te perdoret per zyre me tjeter qmim.
Pa ndermjetesim, pagesa perpara.
044/157-661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim