Banese me qira ne shesh qender Prishtine

Jepet me qera nga: genc 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines, kati i trete me nxemje qendrore, klimatizim.

Perbehet prej kuzhines (shporeti, frigoriferi, klima); korridorit, dhomes se ndare me TV kabllovik; WC-se me lavatriqe,dhe nje ballkon e vogel me pamje nga rruga Rexhep Luci. Ideale per dy persona, ose me nje femije.

Vend i qete dhe afer te gjitha institucioneve (s'ka nevoje te perdoret vetura).
Pa ndermjetesim, pagesa perpara.
044/157-661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim