Banese me qira ne ulpian

Jepet me qera nga: Nita 01 Sht 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Me marreveshje
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne ulpian perball moxartit, banesa eshte sapo e renovuar, ka nje dhome me kuzhin, nje dhome tjeter te madhe, banjo, koridor dhe nje shpajz te vogel, shume e pershtatshme per banim me te gjitha mobiliet e reja, hapesire per parkim afer qerdhen dhe shkollen,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim