Banese me qira ne ulpian

Jepet me qera nga: Nita 30 Gsh 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Me marrveshje
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne ulpian, banesa ndodhet perball moxartit hymja C13/2, ka praking, qerdhen afer si dhe shkollen. Ka kuzhinen bashke me dhome, koridorin, banjon , nje dhome tjeter te dhome dhe nje shpajz. Eshte posa e renovuar komplet. Shume e pershtatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim