Banese me qira nu Ulpiane te AAK

Jepet me qera nga: Banesa 15 Mar 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira e cila gjendet ne Ulpiane mbrapa selise se AAK, banesa eshte ne katin e dyte , ka nje dhome gjumi, dhomen e dites, kuzhina me trapezari ndaras nga salloni, banjo dhe ballkoni, eshte e renovuar, e mobiluar ne teresi poashtu posedon edhe Air Condition.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim