Banese me qira pa shpenzime, ne kurriz te dardanis

Jepet me qera nga: Besnik Ejupi 10 Gsh 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Idriz gjilani 9- 904
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen dardania. Banesa posedon dy dhoma gjumi dhe nje sallon. Me cmim perfshihen shpenzimet e ujit, berllogut, internetit, rrymes eletrike. Ky cmim eshte vetem per kete muaj, ndersa per muajt tjere 300. Per me shume me kontaktoni ne 44 899 243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim