Banese me qira pas nderteses se AAK-se

Jepet me qera nga: Bekim 28 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

259 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banese me qira pas nderteses se AAK-se
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira menjehere ne rrugen pas AAK-se. Banesa ka dhomen e dites, dhomen e fjetjes, kuzhinen, shpajz, banjo dhe nje ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim