Banese me qira per familjar

Jepet me qera nga: Besnik Ejupi 26 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i diellit, zona lindje
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit, te banesat e kuqe afer ambulances. Banesa posedon 67m, duke perfshire dy dhoma, dhe nje kuzhine. Eshte i mobiluar modern, dhe eshte me te gjitha pajisjet e nevojshme. Per me shume me kontaktoni ne 44 899 243.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim