Banese me qira per zyre (qender)

Jepet me qera nga: Beqir 05 Jan 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fehmi Agani H 21 kati lll
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoi me qira banesen pere zyre,banesa gjindet ne qender ne fillim te kafeve te vogla,anash qendres per regjistrimin e automjeteve me pamje nga rruga kryesore,kati i lll.banesa kakuzhinen me trepezari dy dhoma dhe banjo. Qmimi i qiras eshte 250 euro, informatat ne tel. 044 163594.Banesa ka mundsi te zgjerimitedhe per 100 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim