Banese me qira prapa parlamentit

Jepet me qera nga: Arsim Shala 17 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira per studente prapa parlamentit (perballe shkolles Elena Gjika). Posedon dy dhoma, sallon, banjo dhe ballkon. Tel: 044 841 024.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim