Banese me qira te 4 Llullat _ 2+1

Jepet me qera nga: Ilir Sot 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: 4 Llullat
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banese me qira te 4 Llullat, banesa eshte komplet e mobilar, gjendet ne katin e 4-te, 75m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim