Banese me qira te CHELSEA POINT ne Mati 1

Jepet me qera nga: AL - Agency Sot 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Mati 1 ne objektin e Chelsea Point. Gjendet ne katin 1, dhe ka kete renditje:

* Dy dhoma gjumi
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
* Terase

Çmimi: 280 €

INFO: 049 849 420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim