Banese me qira te Instituti Gjygjesor

Jepet me qera nga: AL - Agency Sot 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit - Mati 1 ose me saktesisht perball Institutit Gjyqesor
Banesa eshte e mobiluar mire te gjitha i ka te reja komplet mobiljet .
Kuzhina me aparatur poashtu eshte e re posedon gjithashtu edhe enelarese !!
Banesa eshte ne katin e 2-te gjithashtu ka edhe lift 24h
Rryme 24h
Uje dhe nxemje gjithashtu 24h.

Banesa eshte 90m2 ne katin e 2-te dhe i posedon :

* Sallon
* Dy dhoma te gjumit
* Kuzhine
* Banjo
* Terase
* Garazh

Çmimi: 300 €

Per me shume info: 049 849 420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim