Banese me qira te Rruga C te Objekti Tregtia

Jepet me qera nga: AL - Agency 22 Maj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga C
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banese me qira në rrugën C te Objekti Tregtia.
Banesa është 125m2, gjendet në katin e tretë.
Është tërësisht e mobiluar dhe shumë e përshtatëshme për banim,
ashensor, hapsirë të mjaftuashme për parkim.
Ka kete renditje:

* Tri dhoma gjumi
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
* Terase

Çmimi: 400 €

INFO: 049 849 420


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim