Banese me qira te Santea

Jepet me qera nga: Arsim 13 Sht 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar posedon:sallon kuzhine me trapezari te nadme dhome gjumi banjo dhe paradhome.... Eshte me pamje ka lindja posedon parking te bollshem si dhe ka ngroheje qendrore...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim