Banese me qira te restaurant Rugova

Jepet me qera nga: Kadire 09 Tet 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallonin me kuzhine si dhe ballkonin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim