Banese me qira

Jepet me qera nga: Arbi 05 Gsh 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira
Leshoj banesen me qira ne lagjen Emshir mbrapa UBT-s.Banesa keshte ne katin e pare, a75 m2, 3 dhoma: 1 sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi dhe ballkon .
Cmimi 250 euro.
per info.tel.044-770-508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim