Banese me qira

Jepet me qera nga: ereniku alku 29 Sht 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit-Zona Perendimore (te Gizzi)
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa kater (4) dhomeshe ne Bregu i Diellit (Zona Perendimore, perballe konvikteve te studenteve te restaurant Gizzi). Banesa ka tre (3) dhoma gjumi, dhome pune, dhome dite, kuzhine, banjo, dhe dy(2) ballkona. Gjendet ne katin e trete (te fundit) te nderteses. Cmimi i qirase mujore EUR 480.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim