Banese me qira

Jepet me qera nga: isan 24 Gsh 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

39 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ulpiana A4
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen komfore ne Ulpiane perball Fakultetit Filologjik. Banesa eshte e mobiluar dhe kaTV,WI-FI etj.
Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe dhome dite me dy terraca dhe dritare te reja.
Vend i qete dhe shume i rehatshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim