Banese me qira

Jepet me qera nga: Qefsere Haxhiislami 24 Gsh 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Taslixhe
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne taslixhe kati pare dy dhomshe.
Te interesuarit te lajm ne tel:044/283-237 dhe 044/223-459.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim