Banese me qira

Jepet me qera nga: Burim 25 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne katin e pare me nje dhome gjumi nje sallon te ndare ne dy pjese,kuzhina dhe banjo,po ashtu ka dhe klime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim